PKN
Protestantse Gemeente Witmarsum
 
kerkdienst gemist kerkdienst gemist
EMU Chamber Singers
Samen met de optredende koren zelf genoten zo’n 150 mensen vrijdagavond 16 mei 2025 in de Koepelkerk van inspirerende en soms ontroerende koormuziek. Onder de noemer ‘Hope and Unity’ namen de Amerikaanse EMU Chamber Singers ons mee langs onderwerpen die weer hoop en eenheid kunnen brengen. Namelijk, door samen te komen, onze kinderen en onze aarde de juiste aandacht te geven, vrede na te streven en daar over te getuigen.

Popkoar Wytmarsum en Scheppingsgave zongen daarbij met de EMU Chamber Singers drie nummers. Het gezamenlijke slotlied, tevens samen met de bezoekers gezongen toegift van Caroll King, ‘You’ve got a friend’, gaf de boodschap: weet dat je niet alleen hoeft te staan.





 

Het hele bezoek van het EMU-koor van 15-17 mei 2025 werd zeer gewaardeerd, mede dankzij de gastgezinnen voor de overnachtingen en allen, die een bijdrage leverden.

De organisatie was in handen van Stichting het Gouden Land en de Doopsgezinde Gemeente De Lytse Streek. Op Youtube-kanaal ‘Witmarsum in beeld’ staat de 
weergave van het concert.

Kerkdienst op 15 juni uit de koepelkerk
Voor meerdere gezongen liederen hebben wij geen uitzendrechten zodat we de teksten niet in beeld laten zien
De liederenlijst voor de gezamenlijk gezongen liederen staan op de nieuwsbrief van deze week



 
 
 
 

Eredienst Trijeris Ien
datum en tijdstip 22-06-2025 om 0.930 uur. Victoriuskerk Pingjum
meer details

Eredienst Trijeris Ien
datum en tijdstip 29-06-2025 om 09.30 uur de Koepelkerk
meer details

 
SING ALONG! dienst zondag 6 juli ‘Tiiden hawwe tiiden’

meer
 
bezoek expositie MENNO NU

Voor meer informatie, Klik op meer meer
 
 
   
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.